επωληθη

Πωλείται - Διαμέρισμα 83 μ² στα περίχωρα Θεσσαλονίκης

Ελλάδα Θεσσαλονίκη Θεσσαλονίκη - Περιφ/κοί δήμοι Θερμαϊκός Περαία
Κατόπιν ζήτησης
Property 30646 photo 1
Property 30646 photo 2
Property 30646 photo 3
Property 30646 photo 4
Property 30646 photo 5
Property 30646 photo 6
Property 30646 photo 7
Property 30646 photo 8
Property 30646 photo 9
Property 30646 photo 10
Property 30646 photo 11
Property 30646 photo 12
Property 30646 photo 13
Property 30646 photo 14
Property 30646 photo 15
Property 30646 photo 16
Property 30646 photo 17

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2008
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 150 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 10 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • ανελκυστήρας
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 83 τ.μ στα περίχωρα Θεσσαλονίκης. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον τρίτο όροφο και αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα μπάνιο. Το διαμέρισμα έχει πρόσοψη διπλής διάταξης. Διαθέτει έπιπλα, θέση στάθμευσης, ανελκυστήρα, θέρμανση, αποθήκη.

Πωλείται
260 000 € 2166 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36289
  • Εμβαδόν 120 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
260 000 € 2166 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36290
  • Εμβαδόν 120 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
300 000 € 1276 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38880
  • Εμβαδόν 235 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
110 000 € 2200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51631
  • Εμβαδόν 50 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
340 000 € 2125 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54418
  • Εμβαδόν 160 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
85 000 € 772 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54427
  • Εμβαδόν 110 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
160 000 € 1509 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54681
  • Εμβαδόν 106 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
165 000 € 2538 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56697
  • Εμβαδόν 65 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
230 000 € 3484 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57123
  • Εμβαδόν 66 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
130 000 € 2031 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57231
  • Εμβαδόν 64 m²
  • Αριθμός δωματίων 2

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο