Πωλείται - Μονοκατοικία 200 μ² στα περίχωρα Θεσσαλονίκης

Ελλάδα Θεσσαλονίκη Θεσσαλονίκη - Περιφ/κοί δήμοι
320 000 €
1600 €/m²
Property 9397 photo 1
Property 9397 photo 2
Property 9397 photo 3
  • κωδικος αντικειμενου 9397
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Μονοκατοικία
  • Εμβαδόν 200 m²
  • Έκταση οικοπέδου 1000 m²
  • Περιοχή Περίχωρα Θεσσαλονίκης
  • Τοποθεσία Θεσσαλονίκη - Περιφ/κοί δήμοι (Θεσσαλονίκη)
  • Αριθμός δωματίων 6

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 3
  • Έτος κατασκευής: 2005
  • Αριθμός δωματίων: 6
  • Επίπεδα: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Απόσταση από θάλασσα: 17000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 12 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • τζάκι
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται 3-όροφη μονοκατοικία έκτασης 200 τ.μ στα περίχωρα Θεσσαλονίκης. Το ημιυπόγειο αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ, μία αποθήκη. Το ισόγειο αποτελείται από σαλονοκουζίνα, ένα WC. Ο 1ος όροφος αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, ένα μπάνιο, ένα ντούζ. Η μονοκατοικία έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Διαθέτει έπιπλα, τζάκι, θέση στάθμευσης, κήπο, γκαζόν, θέρμανση, αποθήκη.

Τοποθεσία