Πωλείται - Βίλα 156 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
Κατόπιν ζήτησης
Property 9310 photo 1
Property 9310 photo 2
Property 9310 photo 3
Property 9310 photo 4
Property 9310 photo 5
Property 9310 photo 6
Property 9310 photo 7
Property 9310 photo 8
  • κωδικος αντικειμενου 9310
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Βίλα
  • Εμβαδόν 156 m²
  • Έκταση οικοπέδου 471 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)
  • Αριθμός δωματίων 3

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 2
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Απόσταση από θάλασσα: 5000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 20 χλμ

Πωλείται
2 500 000 € 5952 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23740
  • Εμβαδόν 420 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m
Πωλείται
750 000 € 3947 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23745
  • Εμβαδόν 190 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
1 700 000 € 3617 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23754
  • Εμβαδόν 470 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
3 000 000 € 4838 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23758
  • Εμβαδόν 620 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
1 850 000 € 3700 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24040
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Αριθμός δωματίων 9
Πωλείται
630 000 € 3150 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24861
  • Εμβαδόν 200 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
3 200 000 € 5387 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24873
  • Εμβαδόν 594 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
1 820 000 € 5352 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24887
  • Εμβαδόν 340 m²
  • Αριθμός δωματίων 9
Πωλείται
7 500 000 € 14423 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25078
  • Εμβαδόν 520 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 30 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 25086
  • Εμβαδόν 550 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο