επωληθη

Πωλείται - Μεζονέτα 130 μ² στην Κασσάνδρα

Ελλάδα Μακεδονία Χαλκιδική Κασσάνδρα
390 000 €
3000 €/m²
Property 901 photo 1
Property 901 photo 2
Property 901 photo 3
Property 901 photo 4
Property 901 photo 5
Property 901 photo 6
Property 901 photo 7
Property 901 photo 8
Property 901 photo 9
Property 901 photo 10
Property 901 photo 11
Property 901 photo 12
Property 901 photo 13
Property 901 photo 14
Property 901 photo 15
Property 901 photo 16
Property 901 photo 17

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 2
  • Έτος κατασκευής: 1975
  • Παραλία: песчаный
  • Αριθμός δωματίων: 5: 4 спальни, салон, отдельная кухня, санузел и ванная комната, большие балконы и веранда
  • Άλλες παροχές: мебель, кондиционеры
  • Απόσταση από θάλασσα: 2 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 90 χλμ

Πωλείται
320 000 € 1777 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 2192
  • Εμβαδόν 180 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
430 000 € 2299 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 4222
  • Εμβαδόν 187 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
500 000 € 2000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 6376
  • Εμβαδόν 250 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
410 000 € 3416 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 7638
  • Εμβαδόν 120 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
380 000 € 4523 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 8527
  • Εμβαδόν 84 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
470 000 € 3133 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11589
  • Εμβαδόν 150 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
360 000 € 2535 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 12426
  • Εμβαδόν 142 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
500 000 € 3333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32105
  • Εμβαδόν 150 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
380 000 € 2814 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32432
  • Εμβαδόν 135 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
470 000 € 2937 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40243
  • Εμβαδόν 160 m²
  • Αριθμός δωματίων 5

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο