επωληθη

Πωλείται - Μεζονέτα 100 μ² στην Κασσάνδρα

Ελλάδα Μακεδονία Χαλκιδική Κασσάνδρα
Κατόπιν ζήτησης
Property 878 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 2
  • Παραλία: песчаный
  • Αριθμός δωματίων: 4: подвал 15 кв.м. 1 этаж: зал с кухней и санузел. 2 этаж: 3 спальные и ванная.
  • Άλλες παροχές: Общий бассейн, вся мебель, отопление
  • Απόσταση από θάλασσα: 100 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 94 χλμ

Πωλείται
300 000 € 3000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 8184
  • Εμβαδόν 100 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
380 000 € 4523 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 8527
  • Εμβαδόν 84 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
470 000 € 3133 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11589
  • Εμβαδόν 150 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
360 000 € 2535 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 12426
  • Εμβαδόν 142 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
1 300 000 € 3611 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19966
  • Εμβαδόν 360 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
180 000 € 2000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 28924
  • Εμβαδόν 90 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
290 000 € 2589 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31242
  • Εμβαδόν 112 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
200 000 € 1428 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31745
  • Εμβαδόν 140 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
500 000 € 3333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32105
  • Εμβαδόν 150 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
380 000 € 2814 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32432
  • Εμβαδόν 135 m²
  • Αριθμός δωματίων 5

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο