επωληθη

Πωλείται - Μονοκατοικία 289 μ² στην Αττική

Ελλάδα Αττική Υπόλοιπο Αττικής Καλύβια Θορικού
Κατόπιν ζήτησης
Property 7702 photo 1
Property 7702 photo 2
Property 7702 photo 3
Property 7702 photo 4
Property 7702 photo 5
Property 7702 photo 6

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 3
  • Αριθμός δωματίων: 6
  • Επίπεδα: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Απόσταση από θάλασσα: 70 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 17 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • ανελκυστήρας
  • τζάκι
  • Αποθήκη
  • Γκαράζ

Περιγραφή

Πωλείται 3-όροφη μονοκατοικία έκτασης 289 τ.μ στην Αττική. Το ημιυπόγειο αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλόνι, μία κουζίνα, ένα ντούζ, ένα WC, μία αποθήκη. Το ισόγειο αποτελείται από σαλόνι, μία κουζίνα, ένα WC, μία αποθήκη. Ο 1ος όροφος αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, 2 μπάνια. Η μονοκατοικία έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Διαθέτει έπιπλα, τζάκι, θέση στάθμευσης, κήπο, ψησταριά, ανελκυστήρα, γκαράζ, θέρμανση, αποθήκη.

Πωλείται
190 000 € 763 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54741
  • Εμβαδόν 249 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
195 000 € 2294 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56231
  • Εμβαδόν 85 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
2 100 000 € 8400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56481
  • Εμβαδόν 250 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
1 300 000 € 2500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56683
  • Εμβαδόν 520 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
610 000 € 2440 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58268
  • Εμβαδόν 250 m²
  • Αριθμός δωματίων 8
Πωλείται
890 000 € 830 000 € 2441 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58283
  • Εμβαδόν 340 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
440 000 € 425 000 € 2157 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59060
  • Εμβαδόν 197 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
1 400 000 € 5185 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59927
  • Εμβαδόν 270 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
500 000 € 2272 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60133
  • Εμβαδόν 220 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
360 000 € 320 000 € 2133 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60606
  • Εμβαδόν 150 m²
  • Αριθμός δωματίων 6

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο