επωληθη

Πωλείται - Διαμέρισμα 85 μ² στα περίχωρα Θεσσαλονίκης

Ελλάδα Θεσσαλονίκη Θεσσαλονίκη - Περιφ/κοί δήμοι Θερμαϊκός Αγία Τριάδα
Κατόπιν ζήτησης
Property 7163 photo 1
Property 7163 photo 2
Property 7163 photo 3
Property 7163 photo 4
Property 7163 photo 5
Property 7163 photo 6
Property 7163 photo 7
Property 7163 photo 8
Property 7163 photo 9
Property 7163 photo 10
Property 7163 photo 11
Property 7163 photo 12
Property 7163 photo 13
Property 7163 photo 14

Χαρακτηριστικά

  • Όροφος: Ανώγειο
  • Έτος κατασκευής: 2008
  • Παραλία: песчаный
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 10 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 15 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • ανελκυστήρας
  • τζάκι

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 85 τ.μ στα περίχωρα Θεσσαλονίκης. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον δεύτερο όροφο και αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα μπάνιο. Το διαμέρισμα έχει πρόσοψη διπλής διάταξης. Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο δάσος.Διαθέτει έπιπλα, τζάκι, θέση στάθμευσης, ανελκυστήρα.

Πωλείται
85 000 € 772 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54427
  • Εμβαδόν 110 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
160 000 € 1509 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54681
  • Εμβαδόν 106 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
165 000 € 2538 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56697
  • Εμβαδόν 65 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
230 000 € 3484 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57123
  • Εμβαδόν 66 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
130 000 € 2031 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57231
  • Εμβαδόν 64 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Προτεινόμενo Πωλείται
320 000 € 3168 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57376
  • Εμβαδόν 101 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Προτεινόμενo Πωλείται
150 000 € 3191 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57379
  • Εμβαδόν 47 m²
  • Αριθμός δωματίων 1
Προτεινόμενo Πωλείται
157 000 € 2907 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57380
  • Εμβαδόν 54 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
157 000 € 1652 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58211
  • Εμβαδόν 95 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
340 000 € 2575 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58870
  • Εμβαδόν 132 m²
  • Αριθμός δωματίων 4

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο