Property 65762 photo 1
Property 65762 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 8
  • Έτος κατασκευής: 2027
  • Αριθμός δωματίων: 2
  • Τυπος θέρμανσης: αέριο
  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 800 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 20 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • ανελκυστήρας
  • Πρόσβαση

Περιγραφή

Πωλείται υπό κατασκευή διαμέρισμα έκτασης 65 τ.μ στη Θεσσαλονίκη. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον όγδοο όροφο και αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Διαθέτει θέση στάθμευσης, ανελκυστήρα, θέρμανση.

Παρόμοια ακίνητα

Προτεινόμενo Πωλείται
330 000 € 2500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65148
  • Εμβαδόν 132 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 65208
  • Εμβαδόν 45 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
220 000 € 1981 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65259
  • Εμβαδόν 111 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
205 000 € 3534 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65291
  • Εμβαδόν 58 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
290 000 € 3625 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65292
  • Εμβαδόν 80 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
230 000 € 3770 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65294
  • Εμβαδόν 61 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
215 000 € 3706 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65295
  • Εμβαδόν 58 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
225 000 € 3688 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65296
  • Εμβαδόν 61 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Προτεινόμενo Πωλείται
365 000 € 3842 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65389
  • Εμβαδόν 95 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Προτεινόμενo Πωλείται
280 000 € 1904 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65398
  • Εμβαδόν 147 m²
  • Αριθμός δωματίων 5

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο