55 000 €
1222 €/m²
Property 65694 photo 1
Property 65694 photo 2
Property 65694 photo 3
Property 65694 photo 4
Property 65694 photo 5
Property 65694 photo 6

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1977
  • Χρονια κατασκευης : 2023
  • Αριθμός δωματίων: 2
  • Τυπος θέρμανσης: άλλο
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 5000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 15 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πρόσβαση
  • Διπλά τζάμια

Περιγραφή

Πωλείται 1-όροφη μονοκατοικία έκτασης 45 τ.μ στη Θεσσαλονίκη. Σπίτι ένα υπνοδωμάτιο, σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ. Η μονοκατοικία έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει πανοραμική θέα.Διαθέτει τέντες, κήπο, θέρμανση.

Τοποθεσία