Πωλείται - Μονοκατοικία 185 μ² στην Κέρκυρα

Ελλάδα Νησιά Ιονίου Ν. Κέρκυρας Κέρκυρα Εσπερίες
Κατόπιν ζήτησης
Property 65553 photo 1
Property 65553 photo 2
Property 65553 photo 3
Property 65553 photo 4
Property 65553 photo 5
Property 65553 photo 6
Property 65553 photo 7
Property 65553 photo 8
Property 65553 photo 9
Property 65553 photo 10
Property 65553 photo 11
Property 65553 photo 12
Property 65553 photo 13
Property 65553 photo 14
Property 65553 photo 15

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 2500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 40 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Προς Πώληση – Συγκρότημα Τριών Κατοικιών στους Γουσαδές

Διατίθεται προς πώληση συγκρότημα τριών κατοικιών συνολικής επιφάνειας 185 τ.μ., τοποθετημένο σε οικόπεδο 10.000 τ.μ., σε ήσυχη και φυσικά προνομιακή τοποθεσία στην περιοχή των Γουσαδών.

Η κύρια κατοικία είναι διώροφη και αναπτύσσεται ως εξής:

  • Το ισόγειο αποτελείται από ευρύχωρο ενιαίο χώρο, κατάλληλο για καθιστικό και τραπεζαρία.
  • Στον πρώτο όροφο βρίσκονται τρία άνετα υπνοδωμάτια καθώς και λουτρό (WC) με μπανιέρα.

Σε άμεση επαφή με την κύρια κατοικία υπάρχουν δύο επιπλέον ανεξάρτητα κτίσματα:

  • Το πρώτο κτίσμα στεγάζει πλήρως εξοπλισμένο χώρο κουζίνας και διαθέτει ξεχωριστή, ανεξάρτητη είσοδο.
  • Το δεύτερο αποτελεί αυτόνομο ισόγειο διαμέρισμα με δύο υπνοδωμάτια και λουτρό (WC) με μπανιέρα, ιδανικό για φιλοξενία ή τουριστική εκμετάλλευση.

Το ακίνητο εκτείνεται σε αγροτεμάχιο 10 στρεμμάτων, προσφέροντας ιδιωτικότητα, ανοιχτή θέα και σημαντικές δυνατότητες αξιοποίησης, είτε για ιδιωτική κατοικία είτε για επενδυτική χρήση.

Πωλείται
60 000 € 1500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50095
  • Εμβαδόν 40 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
520 000 € 4000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49438
  • Εμβαδόν 130 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10 m
Πωλείται
38 000 € 380 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56451
  • Εμβαδόν 100 m²
  • Αριθμός δωματίων 1
Πωλείται
500 000 € 1358 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49588
  • Εμβαδόν 368 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
55 000 € 500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42947
  • Εμβαδόν 110 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
440 000 € 2233 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45862
  • Εμβαδόν 197 m²
  • Αριθμός δωματίων 12
Πωλείται
680 000 € 8292 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56489
  • Εμβαδόν 82 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
970 000 € 3774 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49595
  • Εμβαδόν 257 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
100 000 € 1149 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63893
  • Εμβαδόν 87 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3500 m
Πωλείται
110 000 € 846 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33544
  • Εμβαδόν 130 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο