Πωλείται - Μονοκατοικία 130 μ² στην Κέρκυρα

Ελλάδα Νησιά Ιονίου Ν. Κέρκυρας Κέρκυρα
110 000 €
846 €/m²
Property 33544 photo 1
Property 33544 photo 2
Property 33544 photo 3
Property 33544 photo 4
Property 33544 photo 5
Property 33544 photo 6
Property 33544 photo 7
Property 33544 photo 8
Property 33544 photo 9
Property 33544 photo 10
Property 33544 photo 11
Property 33544 photo 12
Property 33544 photo 13

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1890
  • Απόσταση από θάλασσα: 3000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 11 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 10 χλμ

Πωλείται
125 000 € 1237 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62151
  • Εμβαδόν 101 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5300 m
Πωλείται
100 000 € 675 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30017
  • Εμβαδόν 148 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
90 000 € 927 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41731
  • Εμβαδόν 97 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
160 000 € 1066 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56995
  • Εμβαδόν 150 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
100 000 € 1149 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63893
  • Εμβαδόν 87 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3500 m
Πωλείται
160 000 € 727 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37485
  • Εμβαδόν 220 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
150 000 € 1578 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65083
  • Εμβαδόν 95 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
110 000 € 846 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33544
  • Εμβαδόν 130 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
120 000 € 89 000 € 445 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 15857
  • Εμβαδόν 200 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
98 000 € 455 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31847
  • Εμβαδόν 215 m²
  • Αριθμός δωματίων 4

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο