325 000 €
2241 €/m²
Property 65509 photo 1
Property 65509 photo 2
Property 65509 photo 3
Property 65509 photo 4
Property 65509 photo 5
Property 65509 photo 6
Property 65509 photo 7
Property 65509 photo 8
Property 65509 photo 9
Property 65509 photo 10
Property 65509 photo 11
Property 65509 photo 12
Property 65509 photo 13
Property 65509 photo 14
Property 65509 photo 15
Property 65509 photo 16
Property 65509 photo 17
Property 65509 photo 18
Property 65509 photo 19
Property 65509 photo 20
Property 65509 photo 21
Property 65509 photo 22
Property 65509 photo 23
Property 65509 photo 24
Property 65509 photo 25

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 4
  • Έτος κατασκευής: 1992
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Τυπος θέρμανσης: αέριο
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 700 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 8 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 145 τ.μ στη Θεσσαλονίκη. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον δεύτερο όροφο και αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, μία τραπεζαρία, ένα ντούζ, μία αποθήκη. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στην πόλη.Διαθέτει τζάκι, κλιματιστικό, τέντες, θέση στάθμευσης, κήπο, ανελκυστήρα, θέρμανση, συναγερμό, αποθήκη.

Τοποθεσία