Property 65478 photo 1
Property 65478 photo 2
Property 65478 photo 3
Property 65478 photo 4
Property 65478 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 2000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 110 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 963 μ² στην Πιερία. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Δυνατότητα οικοδόμησης 57 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
60 000 € 78 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38857
  • Εμβαδόν 760 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
50 000 € 7 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38999
  • Εμβαδόν 6830 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
70 000 € 250 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39087
  • Εμβαδόν 280 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
55 000 € 266 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39559
  • Εμβαδόν 206 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
55 000 € 5 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39976
  • Εμβαδόν 10000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
55 000 € 77 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42360
  • Εμβαδόν 712 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 30000 m
Πωλείται
60 000 € 107 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42846
  • Εμβαδόν 560 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
65 000 € 10 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44968
  • Εμβαδόν 6500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 850 m
Πωλείται
65 000 € 32 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45216
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
50 000 € 107 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48962
  • Εμβαδόν 467 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο