Property 65402 photo 1
Property 65402 photo 2
Property 65402 photo 3
Property 65402 photo 4
Property 65402 photo 5
Property 65402 photo 6
Property 65402 photo 7
Property 65402 photo 8
Property 65402 photo 9
Property 65402 photo 10
Property 65402 photo 11
Property 65402 photo 12
Property 65402 photo 13
Property 65402 photo 14
Property 65402 photo 15
Property 65402 photo 16
Property 65402 photo 17
Property 65402 photo 18
Property 65402 photo 19
Property 65402 photo 20
Property 65402 photo 21
Property 65402 photo 22
Property 65402 photo 23
Property 65402 photo 24
Property 65402 photo 25
Property 65402 photo 26

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 5
  • Έτος κατασκευής: 1963
  • Χρονια κατασκευης : 2026
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Ενεργειακή κλάση: F
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 8000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 36 χλμ

Υπηρεσίες

  • ανελκυστήρας
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 110 τ.μ στην Αθήνα. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον τέταρτο όροφο και αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, μία κουζίνα, ένα μπάνιο, ένα WC. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Διαθέτει ηλιακό θερμοσίφωνα, κλιματιστικό, τέντες, ανελκυστήρα, θέρμανση, αποθήκη.

------------------------------------------------------------------------

Προς πώληση διαμέρισμα 110 τ.μ. στην περιοχή της Κυψέλης, Αθήνα, στον 4ο όροφο πολυκατοικίας κατασκευής 1963. Το ακίνητο έχει πλήρως και ριζικά ανακαινιστεί το 2026, με αναβάθμιση όλων των βασικών υποδομών, συμπεριλαμβανομένων δαπέδων, υδραυλικών και ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων, κουφωμάτων αλουμινίου και λουτρών.

Η διαρρύθμιση περιλαμβάνει δύο ευρύχωρα υπνοδωμάτια, άνετο καθιστικό, μπάνιο και ξεχωριστό WC, καθώς και εσωτερική αποθήκη, στοιχείο ιδιαίτερα σπάνιο για την περιοχή. Τα δάπεδα είναι επενδεδυμένα με παρκέ, ενώ το διαμέρισμα διαθέτει κλιματισμό (A/C), πόρτα ασφαλείας και τέντες.

Η ενεργειακή κλάση εξαιρείται λόγω έτους κατασκευής.

Το ακίνητο βρίσκεται σε εξαιρετικό σημείο, μόλις 7 λεπτά με τα πόδια από τον Ηλεκτρικό Σταθμό Βικτώριας και 7 λεπτά από την Πλατεία Αττικής, προσφέροντας άμεση πρόσβαση στο κέντρο της Αθήνας.

Απέχει 8 χλμ. από τη θάλασσα και 36 χλμ. από το Διεθνές Αεροδρόμιο Αθηνών.

Αποτελεί ιδανική επιλογή τόσο για ιδιοκατοίκηση όσο και για επενδυτική αξιοποίηση, λόγω μεγέθους, θέσης και ποιότητας ανακαίνισης.

Τιμή πώλησης: 170.000 €

Πωλείται
240 000 € 2857 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37784
  • Εμβαδόν 84 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
140 000 € 4000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38725
  • Εμβαδόν 35 m²
  • Αριθμός δωματίων 1
Πωλείται
150 000 € 1666 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41135
  • Εμβαδόν 90 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
230 000 € 2584 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42461
  • Εμβαδόν 89 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
225 600 € 5936 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42851
  • Εμβαδόν 38 m²
  • Αριθμός δωματίων 1
Πωλείται
190 000 € 1652 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44137
  • Εμβαδόν 115 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
250 000 € 2717 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44198
  • Εμβαδόν 92 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
185 000 € 2102 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44245
  • Εμβαδόν 88 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
230 000 € 3150 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45841
  • Εμβαδόν 73 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
250 000 € 4310 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45898
  • Εμβαδόν 58 m²
  • Αριθμός δωματίων 2

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο