Property 65272 photo 1
Property 65272 photo 2
Property 65272 photo 3
Property 65272 photo 4
Property 65272 photo 5
Property 65272 photo 6
Property 65272 photo 7
Property 65272 photo 8
Property 65272 photo 9
Property 65272 photo 10

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 4
  • Έτος κατασκευής: 2008
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Ενεργειακή κλάση: B
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 6600 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 37 χλμ

Υπηρεσίες

  • ανελκυστήρας
  • τζάκι
  • Αποθήκη
  • Διπλά τζάμια
  • Γκαράζ

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 76 τ.μ στην Αθήνα. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον πρώτο όροφο και αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα μπάνιο. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Διαθέτει τζάκι, κλιματιστικό, τέντες, ανελκυστήρα, γκαράζ, θέρμανση, αποθήκη.

-------------------------------------------------------

Διαμέρισμα 76 τ.μ. | Αθήνα – Μεταξουργείο | 155.000 €

Προσόψεως διαμέρισμα 76 τ.μ., στον 1ο όροφο σύγχρονου κτιρίου κατασκευής 2008, σε αναπτυσσόμενη περιοχή του Μεταξουργείου, ιδανικό τόσο για ιδιοκατοίκηση όσο και για επενδυτική αξιοποίηση ή φοιτητική κατοικία.

Εσωτερική Διαρρύθμιση (1ος Όροφος)

Το διαμέρισμα διαθέτει:

  • 2 άνετα υπνοδωμάτια
  • 1 μπάνιο

• Προσόψεως – φωτεινό
  • Διαθέσιμο από 01/10/2025

Το ακίνητο βρίσκεται σε κτίριο ανεγερμένο σε οικόπεδο κοινόχρηστο (δεν αναφέρεται εμβαδόν οικοπέδου).

Τοποθεσία – Αποστάσεις

  • Σταθμός Μετρό Μεταξουργείο: περίπου 0,2 χλμ
  • Θάλασσα: 6,6 χλμ
  • Αεροδρόμιο Ελ. Βενιζέλος: 37 χλμ

Μια εξαιρετική επιλογή στο κέντρο της Αθήνας με σταθερή ζήτηση και υψηλή προοπτική απόδοσης.

Πωλείται
225 000 € 2812 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65274
  • Εμβαδόν 80 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
195 000 € 2468 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 66047
  • Εμβαδόν 79 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
155 000 € 6739 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61678
  • Εμβαδόν 23 m²
  • Αριθμός δωματίων 1
Πωλείται
210 000 € 2800 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65365
  • Εμβαδόν 75 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
129 000 € 1869 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63309
  • Εμβαδόν 69 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
220 000 € 2716 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60192
  • Εμβαδόν 81 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
147 000 € 3127 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56290
  • Εμβαδόν 47 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
160 000 € 3076 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61831
  • Εμβαδόν 52 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
210 000 € 205 000 € 2562 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54495
  • Εμβαδόν 80 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
160 000 € 2222 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60320
  • Εμβαδόν 72 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο