840 000 €
6316 €/m²
Property 65020 photo 1
Property 65020 photo 2
Property 65020 photo 3
Property 65020 photo 4
Property 65020 photo 5
Property 65020 photo 6
Property 65020 photo 7
Property 65020 photo 8
Property 65020 photo 9
Property 65020 photo 10
Property 65020 photo 11
Property 65020 photo 12
Property 65020 photo 13
Property 65020 photo 14
Property 65020 photo 15

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 4
  • Έτος κατασκευής: 2010
  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Τυπος θέρμανσης: αέριο
  • Ενεργειακή κλάση: B
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Απόσταση από θάλασσα: 1000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 24 χλμ

Υπηρεσίες

  • ανελκυστήρας
  • τζάκι
  • Διπλά τζάμια
  • Γκαράζ
  • Golden Visa

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 133 τ.μ στην Αθήνα. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον δεύτερο όροφο και αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα μπάνιο, ένα ντούζ, ένα WC. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει πανοραμική θέα.Διαθέτει τζάκι, κλιματιστικό, τέντες, ανελκυστήρα, γκαράζ, θέρμανση, συναγερμό.

-----------------------------------------------

Διαμέρισμα 133 τ.μ. στη Βούλα – Ιδανικό για Golden Visa

Διατίθεται προς πώληση φωτεινό και διαμπερές διαμέρισμα 133 τ.μ., σε εξαιρετική τοποθεσία στη Βούλα, με απεριόριστη θέα και υψηλό επίπεδο κατασκευής.

Το ακίνητο βρίσκεται στον 2ο όροφο σύγχρονης πολυκατοικίας κατασκευής 2010, εντός οικοπέδου 2.500 τ.μ., και εξυπηρετείται από ασανσέρ.

Εσωτερική διαρρύθμιση:

  • 3 υπνοδωμάτια
  • Ενιαίος χώρος σαλονιού – κουζίνας με τζάκι
  • 1 WC
  • 1 μπάνιο με ντουζιέρα
  • 1 πλήρες μπάνιο

Χαρακτηριστικά & Παροχές:

  • Σύστημα συναγερμού
  • Κουφώματα αλουμινίου
  • Τέντες
  • Θέρμανση με φυσικό αέριο
  • Γκαράζ
  • Διαμπερές διαμέρισμα με ανεμπόδιστη θέα

Τιμή: 840.000 €

Ιδανικό ακίνητο για επενδυτές, καθώς πληροί τις προϋποθέσεις για Golden Visa.

Υπάρχει δυνατότητα αγοράς ολόκληρου του ορόφου, συνολικής επιφάνειας 300 τ.μ., στην τιμή των 2.250.000 €.