175 000 €
3182 €/m²
Property 61716 photo 1
Property 61716 photo 2
Property 61716 photo 3
Property 61716 photo 4
Property 61716 photo 5
Property 61716 photo 6
Property 61716 photo 7
Property 61716 photo 8
Property 61716 photo 9
Property 61716 photo 10
Property 61716 photo 11
Property 61716 photo 12
Property 61716 photo 13
Property 61716 photo 14
Property 61716 photo 15
Property 61716 photo 16
Property 61716 photo 17
Property 61716 photo 18
Property 61716 photo 19
Property 61716 photo 20

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 8
  • Έτος κατασκευής: 1982
  • Έτος ανακαίνισης: 2022
  • Αριθμός δωματίων: 2
  • Τυπος θέρμανσης: αέριο
  • Ενεργειακή κλάση: Α
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 300 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 5 χλμ

Υπηρεσίες

  • ανελκυστήρας
  • Αποθήκη
  • Πρόσβαση
  • Διπλά τζάμια

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 55 τ.μ στη Θεσσαλονίκη. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον πέμπτο όροφο και αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλόνι, μία κουζίνα, ένα ντούζ, μία αποθήκη. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό.Διαθέτει κλιματιστικό, τέντες, ανελκυστήρα, θέρμανση.

Τοποθεσία