110 000 €
909 €/m²
Property 64459 photo 1
Property 64459 photo 2
Property 64459 photo 3
Property 64459 photo 4
Property 64459 photo 5
Property 64459 photo 6
Property 64459 photo 7
Property 64459 photo 8
Property 64459 photo 9
Property 64459 photo 10
Property 64459 photo 11
Property 64459 photo 12

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1990
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Τυπος θέρμανσης: αέριο
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 8000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 85 χλμ

Υπηρεσίες

  • ανελκυστήρας
  • Αποθήκη
  • Διπλά τζάμια

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 121 τ.μ στην Πιερία. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον πρώτο όροφο και αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, μία κουζίνα, ένα μπάνιο, μία αποθήκη. Το διαμέρισμα έχει πρόσοψη διπλής διάταξης. Προσφέρει θέα στην πόλη.Διαθέτει τέντες, ανελκυστήρα, θέρμανση.

Τοποθεσία