Πωλείται - Μονοκατοικία 110 μ² στην Κασσάνδρα

Ελλάδα Μακεδονία Χαλκιδική Κασσάνδρα Νέα Σκιώνη
360 000 €
3273 €/m²
Property 64236 photo 1
Property 64236 photo 2
Property 64236 photo 3
Property 64236 photo 4
Property 64236 photo 5
Property 64236 photo 6
Property 64236 photo 7
Property 64236 photo 8
Property 64236 photo 9
Property 64236 photo 10
Property 64236 photo 11
Property 64236 photo 12
Property 64236 photo 13
Property 64236 photo 14
Property 64236 photo 15
Property 64236 photo 16

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 100 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 100 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • τζάκι
  • Αποθήκη
  • Διπλά τζάμια

Περιγραφή

Πωλείται 1-όροφη μονοκατοικία έκτασης 110 τ.μ στην Κασσάνδρα. Σπίτι 2 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα WC, μία αποθήκη. Η μονοκατοικία έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Προσφέρει θέα στη θάλασσα.Διαθέτει έπιπλα, ηλιακό θερμοσίφωνα, τζάκι, κλιματιστικό, θέση στάθμευσης, κήπο, γκαζόν, ψησταριά.

Τοποθεσία