Πωλείται - Μονοκατοικία 110 μ² στην Κασσάνδρα

Ελλάδα Μακεδονία Χαλκιδική Κασσάνδρα Άφυτος
480 000 €
4364 €/m²
Property 31061 photo 1
Property 31061 photo 2
Property 31061 photo 3
Property 31061 photo 4
Property 31061 photo 5
Property 31061 photo 6
Property 31061 photo 7
Property 31061 photo 8
Property 31061 photo 9
Property 31061 photo 10
Property 31061 photo 11
  • κωδικος αντικειμενου 31061
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Μονοκατοικία
  • Εμβαδόν 110 m²
  • Έκταση οικοπέδου 800 m²
  • Περιοχή Κασσάνδρα
  • Τοποθεσία Άφυτος (Κασσάνδρα) | Χαλκιδική (Μακεδονία)
  • Αριθμός δωματίων 3

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 2
  • Έτος κατασκευής: 1955
  • Έτος ανακαίνισης: 2008
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Επίπεδα: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 750 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 61 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • τζάκι
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται 2-όροφη μονοκατοικία έκτασης 110 τ.μ στην Κασσάνδρα. Το ισόγειο αποτελείται από σαλόνι, μία κουζίνα, ένα μπάνιο. Ο 1ος όροφος αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, μία αποθήκη. Η μονοκατοικία έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Διαθέτει έπιπλα, τζάκι, θέση στάθμευσης, κήπο, γκαζόν, αποθήκη.

Τοποθεσία