Property 63792 photo 1
Property 63792 photo 2
Property 63792 photo 3
Property 63792 photo 4
Property 63792 photo 5
Property 63792 photo 6
Property 63792 photo 7

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2025
  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Τυπος θέρμανσης: ηλεκτρικό
  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Επίπεδα: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Απόσταση από θάλασσα: 2000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 28 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται υπό κατασκευή μεζονέτα έκτασης 117 τ.μ στην Αθήνα. Η μεζονέτα αποτελείται από 2 επίπεδα. Ο 5ος όροφος αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, μία κουζίνα, 2 μπάνια με ντούζ. Ο 6ος όροφος αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, ένα ντούζ. Η μεζονέτα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει πανοραμική θέα.Διαθέτει κοινόχρηστη πισίνα, κλιματιστικό, ανελκυστήρα, γκαράζ, θέρμανση, αποθήκη.

----------------------------------------------

Νεόδμητη Μεζονέτα 117 τ.μ. – 5ου & 6ου Ορόφου | Παράδοση 07/2026 | Ελληνικό

Σε εξαιρετικό σημείο στο Ελληνικό, αυτή η μοντέρνα μεζονέτα των 117 τ.μ. (κατασκευής 2025) συνδυάζει πολυτέλεια, λειτουργικότητα και υψηλής ποιότητας κατασκευή. Ιδανική επιλογή για μόνιμη κατοικία ή επένδυση με δυνατότητα Golden Visa.

Διαρρύθμιση:

5ος Όροφος:

– Φωτεινός ενιαίος χώρος σαλονιού και κουζίνας

2 υπνοδωμάτια, το ένα εκ των οποίων master

1 μπάνιο

– Ευρύχωρα μπαλκόνια

6ος Όροφος:

– 1 ευρύχωρο master υπνοδωμάτιο, που προσφέρει ιδιωτικότητα και ανεξαρτησία

Παροχές & Ανέσεις:

✔️ Ενδοδαπέδια θέρμανση

✔️ Αντλίες θερμότητας για ψύξη & θέρμανση

✔️ Ιδιωτικό γκαράζ

✔️ Αποθήκη

✔️ Ενεργειακή απόδοση υψηλών προδιαγραφών

Κοινοχρηστη πισινα

Το ακίνητο προσφέρει εύκολη πρόσβαση σε παραλία, μετρό και το νέο παραλιακό μέτωπο του Ελληνικού.

Πωλείται
1 100 000 € 8148 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62300
  • Εμβαδόν 135 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
830 000 € 800 000 € 7547 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62555
  • Εμβαδόν 106 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1249 m
Πωλείται
1 100 000 € 7586 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62558
  • Εμβαδόν 145 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
1 100 000 € 7482 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63791
  • Εμβαδόν 147 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
900 000 € 7692 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63792
  • Εμβαδόν 117 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
900 000 € 6000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63853
  • Εμβαδόν 150 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
800 000 € 6299 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64179
  • Εμβαδόν 127 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
1 200 000 € 8219 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64180
  • Εμβαδόν 146 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
810 000 € 6090 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64213
  • Εμβαδόν 133 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
940 000 € 7401 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64215
  • Εμβαδόν 127 m²
  • Αριθμός δωματίων 4

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο