Πωλείται - Διαμέρισμα 55 μ² στην Κασσάνδρα

Ελλάδα Μακεδονία Χαλκιδική Κασσάνδρα Ελάνη
250 000 €
4545 €/m²
Property 63671 photo 1
Property 63671 photo 2
Property 63671 photo 3
Property 63671 photo 4
Property 63671 photo 5
Property 63671 photo 6
Property 63671 photo 7
Property 63671 photo 8

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1990
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Επίπεδα: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 300 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 2 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 78 χλμ

Πωλείται
310 000 € 1937 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60911
  • Εμβαδόν 160 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
360 000 € 3333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63889
  • Εμβαδόν 108 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
285 000 € 5181 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62428
  • Εμβαδόν 55 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
210 000 € 3500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54821
  • Εμβαδόν 60 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
250 000 € 4545 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63671
  • Εμβαδόν 55 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
210 000 € 3230 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43212
  • Εμβαδόν 65 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
300 000 € 5000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 4083
  • Εμβαδόν 60 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
205 000 € 3203 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50067
  • Εμβαδόν 64 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
220 000 € 3666 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65916
  • Εμβαδόν 60 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
270 000 € 2812 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62259
  • Εμβαδόν 96 m²
  • Αριθμός δωματίων 4

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο