Κατόπιν ζήτησης
Property 63233 photo 1
Property 63233 photo 2
Property 63233 photo 3
Property 63233 photo 4
Property 63233 photo 5
Property 63233 photo 6
Property 63233 photo 7
Property 63233 photo 8

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1961
  • Αριθμός δωματίων: 2
  • Επίπεδα: 2
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 800 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 15 χλμ

Υπηρεσίες

  • Αποθήκη
  • Πρόσβαση
  • Διπλά τζάμια
  • εσωτερικη σκαλα
  • Golden Visa

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 90 τ.μ στη Θεσσαλονίκη. Το διαμέρισμα αποτελείται από 2 επίπεδα. Το υπόγειο αποτελείται από σαλόνι. Το ισόγειο αποτελείται από σαλόνι, ένα WC. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Διαθέτει αποθήκη.

Παρόμοια ακίνητα

Προτεινόμενo Πωλείται
365 000 € 3842 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65389
  • Εμβαδόν 95 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
87 000 € 1933 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65390
  • Εμβαδόν 45 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Προτεινόμενo Πωλείται
280 000 € 1904 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65398
  • Εμβαδόν 147 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
138 000 € 3729 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65429
  • Εμβαδόν 37 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Προτεινόμενo Πωλείται
190 000 € 2714 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65433
  • Εμβαδόν 70 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Προτεινόμενo Πωλείται
260 000 € 2888 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65434
  • Εμβαδόν 90 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
99 000 € 4304 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65453
  • Εμβαδόν 23 m²
  • Αριθμός δωματίων 1
Ενοίκιαση
από 680 € /ανα μήνα 8 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65483
  • Εμβαδόν 85 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
126 000 € 1482 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65484
  • Εμβαδόν 85 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Προτεινόμενo Πωλείται
120 000 € 2222 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65492
  • Εμβαδόν 54 m²
  • Αριθμός δωματίων 2

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο