Πωλείται - Μονοκατοικία 350 μ² στη Λάρνακα

Ελλάδα Κύπρος Λάρνακα Λάρνακα - κέντρο
460 000 €
1314 €/m²
Property 63205 photo 1
Property 63205 photo 2
Property 63205 photo 3
Property 63205 photo 4
Property 63205 photo 5

Χαρακτηριστικά

Περιγραφή

Πωλείται 1-ορόφου μονοκατοικία έκτασης 350 τ.μ στη Λάρνακα. Η μονοκατοικία έχει εσωτερική διαρρύθμιση.

Τοποθεσία