Πωλείται - Διαμέρισμα 85 μ² στην Κέρκυρα

Ελλάδα Νησιά Ιονίου Ν. Κέρκυρας Κέρκυρα Παρέλι
170 000 €
2000 €/m²
Property 63039 photo 1
Property 63039 photo 2
Property 63039 photo 3
Property 63039 photo 4
Property 63039 photo 5
Property 63039 photo 6
Property 63039 photo 7
Property 63039 photo 8
Property 63039 photo 9
Property 63039 photo 10
Property 63039 photo 11
Property 63039 photo 12
Property 63039 photo 13
Property 63039 photo 14
Property 63039 photo 15
Property 63039 photo 16
Property 63039 photo 17
Property 63039 photo 18
Property 63039 photo 19
Property 63039 photo 20
Property 63039 photo 21
Property 63039 photo 22
Property 63039 photo 23
Property 63039 photo 24
Property 63039 photo 25
Property 63039 photo 26
Property 63039 photo 27
Property 63039 photo 28
Property 63039 photo 29
Property 63039 photo 30
Property 63039 photo 31
Property 63039 photo 32
Property 63039 photo 33
Property 63039 photo 34
Property 63039 photo 35
Property 63039 photo 36
Property 63039 photo 37
Property 63039 photo 38
Property 63039 photo 39
Property 63039 photo 40
Property 63039 photo 41
Property 63039 photo 42
Property 63039 photo 43

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1981
  • Χρονια κατασκευης : 2023
  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 6000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 9 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • τζάκι

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 85 τ.μ στην Κέρκυρα. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον πρώτο όροφο και αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ. Το διαμέρισμα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Διαθέτει έπιπλα, τζάκι, κλιματιστικό, θέση στάθμευσης, κήπο, θέρμανση.

Προς Πώληση: Φωτεινό Διαμέρισμα 3 Υπνοδωματίων – 85 τ.μ. στον Άγιο Ιωάννη, Κεντρική Κέρκυρα

Σε μια ήσυχη και ταυτόχρονα βολική περιοχή στον Άγιο Ιωάννη, στην καρδιά της Κεντρικής Κέρκυρας, διατίθεται αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα 85 τ.μ. Βρίσκεται σε καλοδιατηρημένη πολυκατοικία του 1981 και ανακαινίστηκε το 2023.

Χαρακτηριστικά Ακινήτου:

  • 3 υπνοδωμάτια
  • Σαλόνι με τζάκι
  • Ενιαία κουζίνα (open-plan)
  • Ανακαινισμένο μπάνιο με ντους
  • Θέρμανση πετρελαίου
  • Κλιματιστικά για άνεση όλο τον χρόνο
  • Πρόσβαση σε κήπο
  • Περιλαμβάνεται θέση στάθμευσης

Μια εξαιρετική ευκαιρία για οικογένειες ή άτομα που αναζητούν ένα ανανεωμένο και ζεστό σπίτι σε μια κεντρική αλλά ήσυχη γειτονιά της Κέρκυρας.