450 000 € 440 000 €
4889 €/m²
Property 62641 photo 1
Property 62641 photo 2
Property 62641 photo 3
Property 62641 photo 4
Property 62641 photo 5
Property 62641 photo 6
Property 62641 photo 7
Property 62641 photo 8
Property 62641 photo 9
Property 62641 photo 10
Property 62641 photo 11
Property 62641 photo 12
Property 62641 photo 13
Property 62641 photo 14
Property 62641 photo 15
Property 62641 photo 16
Property 62641 photo 17
Property 62641 photo 18
Property 62641 photo 19
Property 62641 photo 20

Χαρακτηριστικά

  • Όροφος: Ισόγειο
  • Έτος κατασκευής: 2004
  • Αριθμός δωματίων: 2
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Απόσταση από θάλασσα: 4500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 26 χλμ

Υπηρεσίες

  • τζάκι
  • Αποθήκη
  • Διπλά τζάμια
  • Γκαράζ

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 90 τ.μ στην Αθήνα. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει πανοραμική θέα.Διαθέτει ηλιακό θερμοσίφωνα, τζάκι, κλιματιστικό, τέντες, κήπο, ψησταριά, γκαράζ, θέρμανση, αποθήκη.

🏡 Διαμέρισμα 90 τ.μ. στη Γλυφάδα (Τερψιθέα) 🏡

📍 Τοποθεσία: Γλυφάδα (Τερψιθέα)

📏 Εμβαδόν: 90 τ.μ.

🏢 Όροφος: 3ος

🛏 Υπνοδωμάτια: 2

🛁 Μπάνια: 1

🚽 WC: 1

🚗 Parking: Κλειστό

🔒 Επιπλέον: Αποθήκη 12,5 τ.μ.

Χαρακτηριστικά Χώρων

Σαλόνι & Κουζίνα

🔹 Ενιαίος χώρος με κομψές ξύλινες επενδύσεις από μασίφ καρυδιά

🔹 Τζάκι, που δημιουργεί μια ζεστή και φιλόξενη ατμόσφαιρα

Υπνοδωμάτια

🔹 2 ευρύχωρα δωμάτια με διπλές ντουλάπες, εξασφαλίζοντας άνετη αποθήκευση

Εξωτερικοί Χώροι

🔹 Μεγάλες βεράντες με χτιστό BBQ

🔹 Απόλυτη χαλάρωση με όμορφη θέα

Άλλα Χαρακτηριστικά

🔹 Αυτόνομη θέρμανση

🔹 Ηλιακός θερμοσίφωνας για εξοικονόμηση ενέργειας

🔹 Κλιματισμός

🔹 Κουφώματα αλουμινίου με σίτες

🔹 Πόρτα ασφαλείας για μέγιστη προστασία

Τοποθεσία