370 000 €
4744 €/m²
Property 59669 photo 1
Property 59669 photo 2
Property 59669 photo 3
Property 59669 photo 4
Property 59669 photo 5
Property 59669 photo 6
Property 59669 photo 7
Property 59669 photo 8
Property 59669 photo 9
Property 59669 photo 10
Property 59669 photo 11
Property 59669 photo 12
Property 59669 photo 13
Property 59669 photo 14
Property 59669 photo 15
Property 59669 photo 16
Property 59669 photo 17
Property 59669 photo 18
Property 59669 photo 19
Property 59669 photo 20
Property 59669 photo 21
Property 59669 photo 22
Property 59669 photo 23
Property 59669 photo 24
Property 59669 photo 25
Property 59669 photo 26
Property 59669 photo 27

Χαρακτηριστικά

  • Όροφος: 5 ος ορ.
  • Έτος κατασκευής: 1970
  • Έτος ανακαίνισης: 2022
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Τυπος θέρμανσης: αέριο
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 400 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 48 χλμ

Υπηρεσίες

  • ανελκυστήρας
  • Διπλά τζάμια

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 78 τ.μ στην Αθήνα. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον πέμπτο όροφο και αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα μπάνιο. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει πανοραμική θέα.Διαθέτει έπιπλα, κλιματιστικό, τέντες, ανελκυστήρα, θέρμανση.

Το διαμερισμα βρισκεται στη περιοχη Πειραιας

Πληρως εξοπλισμενο με ηλεκτρικες συσκευες

Τοποθεσία