Πωλείται - Μονοκατοικία 165 μ² στην Πελοπόννησο

Ελλάδα Πελοπόννησος Κορινθία Σολύγεια Κόρφος
630 000 €
3818 €/m²
Property 62249 photo 1
Property 62249 photo 2
Property 62249 photo 3
Property 62249 photo 4
Property 62249 photo 5
Property 62249 photo 6
Property 62249 photo 7
Property 62249 photo 8
Property 62249 photo 9
Property 62249 photo 10
Property 62249 photo 11
Property 62249 photo 12
Property 62249 photo 13
Property 62249 photo 14
Property 62249 photo 15
  • κωδικος αντικειμενου 62249
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Μονοκατοικία
  • Εμβαδόν 165 m²
  • Έκταση οικοπέδου 1750 m²
  • Περιοχή Πελοπόννησος
  • Τοποθεσία Κόρφος (Σολύγεια) | Κορινθία (Πελοπόννησος)
  • Αριθμός δωματίων 5

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1985
  • Έτος ανακαίνισης: 2004
  • Αριθμός δωματίων: 5
  • Τυπος θέρμανσης: ηλεκτρικό
  • Επίπεδα: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 230 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 142 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • Πισίνα
  • τζάκι
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται 2-όροφη μονοκατοικία έκτασης 165 τ.μ στην Πελοπόννησο. Το ισόγειο αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλονοκουζίνα, ένα μπάνιο, μία αποθήκη. Ο 1ος όροφος αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, μία κουζίνα, ένα μπάνιο. Η μονοκατοικία έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει πανοραμική θέα.Διαθέτει έπιπλα, τζάκι, κλιματιστικό, πισίνα για ιδιωτική χρήση, θέση στάθμευσης, κήπο, γκαζόν, ψησταριά, θέρμανση, αποθήκη.

Η μονοκατοικια βρισκεται στη περιοχη Κορφος Σολυγειας

Πληρως εξοπλισμενο με ηλεκτρικες συσκευες