736 000 €
5183 €/m²
Property 62220 photo 1
Property 62220 photo 2
Property 62220 photo 3
Property 62220 photo 4
Property 62220 photo 5
Property 62220 photo 6
Property 62220 photo 7
Property 62220 photo 8
Property 62220 photo 9
Property 62220 photo 10

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 2000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 87 χλμ

Περιγραφή

Δύο όμορφες βίλες 2000μ από τη θάλασσα. Τα ακίνητα πωλούνται από σχέδιο, με έτοιμη οικοδομική άδεια και θα παραδοθούν σε ένα χρόνο απ’ όταν δοθεί προκαταβολή. Κάθε κατοικία είναι 100τ.μ ίσόγειο και υπόγειο 42τ.μ, σε οικόπεδο 2000τ.μ. Το ισόγειο αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, 2 μπάνια και ενιαίο χώρο κουζίνα-καθιστικό και τραπεζαρία. Το υπόγειο μπορεί εύκολα να μετατραπεί σε στούντιο. Μια εσωτερική σκάλα συνδέει το υπόγειο με το ισόγειο. Κάθε σπίτι έχει βεράντα, πισίνα 40τ.μ και έναν όμορφα διαμορφωμένο εξωτερικό χώρο. Πωλείται μη επιπλωμένο αλλά με ηλεκτρικές συσκευές και A/C. Οι κατοικίες έχουν υπέροχη θέα στη θάλασσα! H τιμή είναι ανά κατοικία.

Τοποθεσία

Έγγραφα

Παρόμοια ακίνητα

Αποκλειστικός Πωλείται
764 640 € 7015 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64777
  • Εμβαδόν 109 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
693 000 € 3465 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47134
  • Εμβαδόν 200 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
700 000 € 550 000 € 2750 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54729
  • Εμβαδόν 200 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
910 000 € 800 000 € 5000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52962
  • Εμβαδόν 160 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
900 000 € 6923 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37962
  • Εμβαδόν 130 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2900 m
Προτεινόμενo Πωλείται
1 100 000 € 960 000 € 3200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30410
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15000 m
Πωλείται
1 000 000 € 2590 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65909
  • Εμβαδόν 386 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
950 000 € 12179 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60124
  • Εμβαδόν 78 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
745 000 € 1280 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35142
  • Εμβαδόν 582 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
1 050 000 € 6953 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61625
  • Εμβαδόν 151 m²
  • Αριθμός δωματίων 4

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο