Κατόπιν ζήτησης
Property 61643 photo 1
Property 61643 photo 2
Property 61643 photo 3
Property 61643 photo 4
Property 61643 photo 5
Property 61643 photo 6
Property 61643 photo 7
Property 61643 photo 8
Property 61643 photo 9
Property 61643 photo 10
Property 61643 photo 11
Property 61643 photo 12
Property 61643 photo 13
Property 61643 photo 14
Property 61643 photo 15

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 6
  • Έτος κατασκευής: 1962
  • Έτος ανακαίνισης: 2024
  • Αριθμός δωματίων: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 300 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 14 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πρόσβαση
  • προσβαση σε ΑΜΕΑ
  • Διπλά τζάμια
  • Golden Visa

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 20 τ.μ στη Θεσσαλονίκη. Το διαμέρισμα βρίσκεται στο ισόγειο και αποτελείται από σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Διαθέτει έπιπλα, κλιματιστικό.

Ακριβής τοποθεσία: Γρηγορίου Ξενοπούλου 1

Τοποθεσία

Βιντεο

Παρόμοια ακίνητα

Προτεινόμενo Πωλείται
68 000 € 1619 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57849
  • Εμβαδόν 42 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
100 000 € 1785 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58045
  • Εμβαδόν 56 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
290 000 € 2959 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58082
  • Εμβαδόν 98 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
82 000 € 1138 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58115
  • Εμβαδόν 72 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
355 000 € 2886 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58206
  • Εμβαδόν 123 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Προτεινόμενo Πωλείται
120 000 € 1500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58260
  • Εμβαδόν 80 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
325 000 € 3532 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58273
  • Εμβαδόν 92 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
285 000 € 2035 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58412
  • Εμβαδόν 140 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
110 000 € 2244 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58422
  • Εμβαδόν 49 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
180 000 € 2368 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58535
  • Εμβαδόν 76 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο