68 000 €
1619 €/m²
Property 57849 photo 1
Property 57849 photo 2
Property 57849 photo 3
Property 57849 photo 4
Property 57849 photo 5
Property 57849 photo 6
Property 57849 photo 7
Property 57849 photo 8
Property 57849 photo 9

Χαρακτηριστικά

  • Κέρδος: 8,00%
  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 6
  • Έτος κατασκευής: 1980
  • Έτος ανακαίνισης: 2023
  • Αριθμός δωματίων: 2
  • Τυπος θέρμανσης: ηλεκτρικό
  • Ενεργειακή κλάση: Το EPC είναι υπό έκδοση
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 600 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 13 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πρόσβαση
  • Διπλά τζάμια

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 42 τ.μ στη Θεσσαλονίκη. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον έκτο όροφο και αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ. Το διαμέρισμα έχει πρόσοψη διπλής διάταξης. Προσφέρει θέα στην πόλη.Διαθέτει έπιπλα, κλιματιστικό, θέρμανση. Κτίριο χωρίς ασανσέρ.

Τοποθεσία