Property 61347 photo 1
Property 61347 photo 2
Property 61347 photo 3
Property 61347 photo 4
Property 61347 photo 5
Property 61347 photo 6
Property 61347 photo 7
Property 61347 photo 8
Property 61347 photo 9
Property 61347 photo 10
Property 61347 photo 11
Property 61347 photo 12
Property 61347 photo 13
Property 61347 photo 14
Property 61347 photo 15
Property 61347 photo 16

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1975
  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 4000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 32 χλμ

Υπηρεσίες

  • ανελκυστήρας
  • Αίθουσα παιχνιδιών

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 93 τ.μ στην Αθήνα. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον τρίτο όροφο και αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ, ένα WC. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Διαθέτει κλιματιστικό, τέντες, ανελκυστήρα, θέρμανση.

Το διαμέρισμα βρίσκεται στην περιοχή Κουκάκι.

Πωλείται
431 000 € 5192 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65223
  • Εμβαδόν 83 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
452 000 € 5445 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65224
  • Εμβαδόν 83 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
350 000 € 4216 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65229
  • Εμβαδόν 83 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
385 000 € 4010 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65230
  • Εμβαδόν 96 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
275 000 € 3928 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65239
  • Εμβαδόν 70 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
320 000 € 3265 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65250
  • Εμβαδόν 98 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
320 000 € 3333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65252
  • Εμβαδόν 96 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
335 000 € 4785 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65297
  • Εμβαδόν 70 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
280 000 € 4179 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65299
  • Εμβαδόν 67 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
295 000 € 4402 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65303
  • Εμβαδόν 67 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο