Πωλείται - Επιχείρηση 1308 μ² στη Λάρνακα

Ελλάδα Κύπρος Λάρνακα Λάρνακα - κέντρο
1 000 000 €
765 €/m²
Property 59510 photo 1
Property 59510 photo 2
Property 59510 photo 3
Property 59510 photo 4
Property 59510 photo 5

Χαρακτηριστικά

Περιγραφή

Πωλείται επιχείρηση έκτασης 1308 τ.μ στη Λάρνακα. Η επιχείρηση έχει εσωτερική διαρρύθμιση.

Τοποθεσία