405 000 €
2700 €/m²
Property 41514 photo 1
Property 41514 photo 2
Property 41514 photo 3
Property 41514 photo 4
Property 41514 photo 5
Property 41514 photo 6
Property 41514 photo 7
Property 41514 photo 8
Property 41514 photo 9
Property 41514 photo 10
Property 41514 photo 11
Property 41514 photo 12
Property 41514 photo 13
Property 41514 photo 14
Property 41514 photo 15
Property 41514 photo 16
Property 41514 photo 17

Χαρακτηριστικά

  • Όροφος: 1 ος ορ.
  • Έτος κατασκευής: 1987
  • Έτος ανακαίνισης: 2009
  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Τυπος θέρμανσης: αέριο
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 1500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 10 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • ανελκυστήρας
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 150 τ.μ στη Θεσσαλονίκη. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον πρώτο όροφο και αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, 2 σαλονοκουζίνες, ένα μπάνιο, ένα ντούζ, μία αποθήκη. Το διαμέρισμα έχει πρόσοψη διπλής διάταξης. Διαθέτει έπιπλα, θέση στάθμευσης, ανελκυστήρα, θέρμανση.

Το διαμέρισμα βρίσκεται στην περιοχή της Καλαμαριάς.

Τοποθεσία