Property 58918 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2024
  • Αριθμός δωματίων: 5
  • Τυπος θέρμανσης: αέριο
  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Επίπεδα: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Απόσταση από θάλασσα: 480 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 33 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται υπό κατασκευή μεζονέτα έκτασης 175 τ.μ στην Αθήνα. Η μεζονέτα αποτελείται από 2 επίπεδα. Ο 7ος όροφος αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ. Ο 8ος όροφος αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, 2 μπάνια με ντούζ. Η μεζονέτα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη.Διαθέτει ηλιακό θερμοσίφωνα, τζάκι, θέση στάθμευσης, ανελκυστήρα, γκαράζ, θέρμανση, συναγερμό, αποθήκη.

Η μεζονετα βρισκεται στη περιοχη Παλαιο Φαληρο

Διαθετει θυροτηλεοραση
Παραδοτεο 1/2025

Πωλείται
1 050 000 € 4375 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14288
  • Εμβαδόν 240 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 630 m
Πωλείται
1 000 000 € 3267 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19509
  • Εμβαδόν 306 m²
  • Αριθμός δωματίων 8
Πωλείται
1 200 000 € 5172 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19657
  • Εμβαδόν 232 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
730 000 € 2703 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23110
  • Εμβαδόν 270 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
1 300 000 € 1 100 000 € 4888 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36596
  • Εμβαδόν 225 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
760 000 € 2714 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36925
  • Εμβαδόν 280 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
945 000 € 3258 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38715
  • Εμβαδόν 290 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
830 000 € 3915 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46659
  • Εμβαδόν 212 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
820 000 € 2837 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51492
  • Εμβαδόν 289 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 56947
  • Εμβαδόν 224 m²
  • Αριθμός δωματίων 5

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο