Property 58916 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2024
  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Τυπος θέρμανσης: αέριο
  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Επίπεδα: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 950 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 33 χλμ

Υπηρεσίες

  • ανελκυστήρας
  • τζάκι
  • Αποθήκη
  • Διπλά τζάμια
  • Γκαράζ

Περιγραφή

Πωλείται υπό κατασκευή μεζονέτα έκτασης 126 τ.μ στην Αθήνα. Η μεζονέτα αποτελείται από 2 επίπεδα. Ο 5ος όροφος αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ. Ο 6ος όροφος αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, ένα ντούζ. Η μεζονέτα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα.Διαθέτει ηλιακό θερμοσίφωνα, τζάκι, ανελκυστήρα, γκαράζ, θέρμανση, συναγερμό, αποθήκη.

Η μεζονετα βρισκεται στη περιοχη Παλαιο Φαληρο

Διαθετει θυροτηλεοραση
Παραδοτεο 3/2025

Πωλείται
620 000 € 6078 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59294
  • Εμβαδόν 102 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
850 000 € 5000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61535
  • Εμβαδόν 170 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
600 000 € 2500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61593
  • Εμβαδόν 240 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
830 000 € 800 000 € 7547 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62555
  • Εμβαδόν 106 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1249 m
Πωλείται
660 000 € 4782 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62730
  • Εμβαδόν 138 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
610 000 € 4621 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63730
  • Εμβαδόν 132 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3220 m
Πωλείται
900 000 € 7692 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63792
  • Εμβαδόν 117 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
900 000 € 6000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63853
  • Εμβαδόν 150 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
800 000 € 6299 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64179
  • Εμβαδόν 127 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
810 000 € 6090 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64213
  • Εμβαδόν 133 m²
  • Αριθμός δωματίων 4

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο