Property 58876 photo 1
Property 58876 photo 2
Property 58876 photo 3
Property 58876 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 7
  • Έτος κατασκευής: 2005
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 1200 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 10 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 94 τ.μ στη Θεσσαλονίκη. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον δεύτερο όροφο και αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, μία κουζίνα, ένα μπάνιο, μία αποθήκη, ένα γραφείο. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Διαθέτει θέση στάθμευσης, ανελκυστήρα, θέρμανση, αποθήκη.

Πωλείται
290 000 € 1933 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36771
  • Εμβαδόν 150 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
270 000 € 6000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52533
  • Εμβαδόν 45 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
270 000 € 3600 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54691
  • Εμβαδόν 75 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
250 000 € 2066 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56786
  • Εμβαδόν 121 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
290 000 € 2959 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58082
  • Εμβαδόν 98 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
225 000 € 3688 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65759
  • Εμβαδόν 61 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
227 000 € 3847 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65760
  • Εμβαδόν 59 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
228 000 € 2171 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65827
  • Εμβαδόν 105 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
217 000 € 2047 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65855
  • Εμβαδόν 106 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Προτεινόμενo Πωλείται
225 000 € 3125 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 66129
  • Εμβαδόν 72 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο