265 000 €
5521 €/m²
Property 58012 photo 1
Property 58012 photo 2
Property 58012 photo 3
Property 58012 photo 4
Property 58012 photo 5
Property 58012 photo 6
Property 58012 photo 7
Property 58012 photo 8
Property 58012 photo 9
Property 58012 photo 10
Property 58012 photo 11
Property 58012 photo 12
Property 58012 photo 13
Property 58012 photo 14
Property 58012 photo 15
Property 58012 photo 16
Property 58012 photo 17

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1971
  • Αριθμός δωματίων: 2
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 280 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 22 χλμ

Υπηρεσίες

  • ανελκυστήρας

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 48 τ.μ στην Αθήνα. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον τέταρτο όροφο και αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλόνι, μία κουζίνα, ένα μπάνιο. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει θέα στο βουνό, στην πόλη.Διαθέτει ανελκυστήρα, θέρμανση.

Το διαμέρισμα βρίσκεται στη Βούλα.

Τοποθεσία