Πωλείται - Διαμέρισμα 100 μ² στην Αθήνα

Ελλάδα Αττική Κέντρο Αθήνας Σεπόλια - Σκουζέ
300 000 €
3000 €/m²
Property 52279 photo 1
Property 52279 photo 2
Property 52279 photo 3
Property 52279 photo 4
Property 52279 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2010
  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 8000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 35 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • ανελκυστήρας
  • τζάκι
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 100 τ.μ στην Αθήνα. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον όγδοο όροφο και αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα μπάνιο, ένα ντούζ. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει πανοραμική θέα στο βουνό.Διαθέτει έπιπλα, τζάκι, τέντες, θέση στάθμευσης, ανελκυστήρα, θέρμανση, συναγερμό, αποθήκη.

Το διαμέρισμα βρίσκεται στα Σεπόλια, δύο λεπτά με τα πόδια από το σταθμό του μετρό.

Πωλείται
370 000 € 4625 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49912
  • Εμβαδόν 80 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Επένδυση Πωλείται
250 000 € 2500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50128
  • Εμβαδόν 100 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
265 000 € 3312 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50709
  • Εμβαδόν 80 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
345 000 € 2923 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50913
  • Εμβαδόν 118 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
400 000 € 360 000 € 4390 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51027
  • Εμβαδόν 82 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
365 000 € 3119 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51219
  • Εμβαδόν 117 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
420 000 € 5600 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51288
  • Εμβαδόν 75 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
400 000 € 4597 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51317
  • Εμβαδόν 87 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
385 000 € 5746 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51489
  • Εμβαδόν 67 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
260 000 € 240 000 € 2857 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51563
  • Εμβαδόν 84 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο