395 000 €
3292 €/m²
Property 57670 photo 1
Property 57670 photo 2
Property 57670 photo 3
Property 57670 photo 4
Property 57670 photo 5
Property 57670 photo 6
Property 57670 photo 7
Property 57670 photo 8
Property 57670 photo 9
Property 57670 photo 10
Property 57670 photo 11
Property 57670 photo 12
Property 57670 photo 13
Property 57670 photo 14

Χαρακτηριστικά

  • Όροφος: Ανώγειο
  • Έτος κατασκευής: 1974
  • Έτος ανακαίνισης: 2023
  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Τυπος θέρμανσης: ηλεκτρικό
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 600 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 40 χλμ

Υπηρεσίες

  • Διπλά τζάμια

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 120 τ.μ στην Αθήνα. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον πρώτο όροφο και αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό.Διαθέτει ηλιακό θερμοσίφωνα, ψησταριά, θέρμανση.

Το διαμερισμα βρισκεται στη περιοχη Πειραιας

Τοποθεσία