Property 57205 photo 1
Property 57205 photo 2
Property 57205 photo 3
Property 57205 photo 4
Property 57205 photo 5
Property 57205 photo 6
Property 57205 photo 7
Property 57205 photo 8
Property 57205 photo 9
Property 57205 photo 10
Property 57205 photo 11
Property 57205 photo 12
Property 57205 photo 13
Property 57205 photo 14

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2023
  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Τυπος θέρμανσης: αέριο
  • Επίπεδα: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 5500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 34 χλμ

Υπηρεσίες

  • ανελκυστήρας
  • τζάκι
  • Αποθήκη
  • Διπλά τζάμια
  • Γκαράζ

Περιγραφή

Πωλείται μεζονέτα έκτασης 105 τ.μ στην Αθήνα. Η μεζονέτα αποτελείται από 2 επίπεδα. Ο 7ος όροφος αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ. Ο 8ος όροφος αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, ένα ντούζ. Η μεζονέτα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει πανοραμική θέα στο βουνό, στην πόλη.Διαθέτει ηλιακό θερμοσίφωνα, τζάκι, κλιματιστικό, τέντες, ανελκυστήρα, γκαράζ, αποθήκη.

Το διαμέρισμα βρίσκεται στην περιοχή Ακαδημίας Πλάτωνος.

Πωλείται
400 000 € 4705 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54390
  • Εμβαδόν 85 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
520 000 € 3586 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 55951
  • Εμβαδόν 145 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
530 000 € 2789 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56279
  • Εμβαδόν 190 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
475 000 € 4523 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56626
  • Εμβαδόν 105 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
355 000 € 3550 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56861
  • Εμβαδόν 100 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
450 000 € 4455 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56942
  • Εμβαδόν 101 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
560 000 € 3589 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57178
  • Εμβαδόν 156 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
410 000 € 3904 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57205
  • Εμβαδόν 105 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
520 000 € 2872 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57304
  • Εμβαδόν 181 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
425 000 € 3427 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57500
  • Εμβαδόν 124 m²
  • Αριθμός δωματίων 4

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο