Πωλείται - Μονοκατοικία 340 μ² στην Κασσάνδρα

Ελλάδα Μακεδονία Χαλκιδική Κασσάνδρα
1 100 000 €
3235 €/m²
Property 56543 photo 1
Property 56543 photo 2
Property 56543 photo 3
Property 56543 photo 4
Property 56543 photo 5
Property 56543 photo 6
Property 56543 photo 7
Property 56543 photo 8
Property 56543 photo 9
Property 56543 photo 10
Property 56543 photo 11
Property 56543 photo 12
Property 56543 photo 13
Property 56543 photo 14
Property 56543 photo 15
Property 56543 photo 16
Property 56543 photo 17
Property 56543 photo 18
Property 56543 photo 19
Property 56543 photo 20
Property 56543 photo 21
  • κωδικος αντικειμενου 56543
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Μονοκατοικία
  • Εμβαδόν 340 m²
  • Έκταση οικοπέδου 4200 m²
  • Περιοχή Κασσάνδρα
  • Τοποθεσία Μακεδονία (Ελλάδα) | Κασσάνδρα (Χαλκιδική)
  • Αριθμός δωματίων 5

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός δωματίων: 5
  • Επίπεδα: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 1000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 90 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • τζάκι
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται 3-όροφη μονοκατοικία έκτασης 340 τ.μ στην Κασσάνδρα. Το ημιυπόγειο αποτελείται από μία αποθήκη. Το ισόγειο αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ. Ο 1ος όροφος αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, ένα ντούζ. Η μονοκατοικία έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Διαθέτει έπιπλα, τζάκι, θέση στάθμευσης, θέρμανση.

Τοποθεσία