720 000 € 600 000 €
5000 €/m²
Property 56350 photo 1
Property 56350 photo 2
Property 56350 photo 3
Property 56350 photo 4
Property 56350 photo 5
Property 56350 photo 6
Property 56350 photo 7
Property 56350 photo 8
Property 56350 photo 9
Property 56350 photo 10
Property 56350 photo 11
Property 56350 photo 12
Property 56350 photo 13
Property 56350 photo 14

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2020
  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Τυπος θέρμανσης: άλλο
  • Επίπεδα: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 10000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 26 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται μεζονέτα έκτασης 120 τ.μ στην Αθήνα. Η μεζονέτα αποτελείται από 2 επίπεδα. Ο 4ος όροφος αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, μία κουζίνα, ένα ντούζ. Ο 5ος όροφος αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, ένα ντούζ, ένα βεστιάριο. Η μεζονέτα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει θέα στην πόλη.Διαθέτει ηλιακό θερμοσίφωνα, τζάκι, κλιματιστικό, τέντες, θέση στάθμευσης, ψησταριά, ανελκυστήρα, θέρμανση, συναγερμό, αποθήκη.

Η μεζονετα βρισκεται στη περιοχη Μαρουσι

Πωλείται
945 000 € 3258 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38715
  • Εμβαδόν 290 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
670 000 € 2055 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41758
  • Εμβαδόν 326 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
830 000 € 3915 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46659
  • Εμβαδόν 212 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
590 000 € 2681 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50730
  • Εμβαδόν 220 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
820 000 € 2837 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51492
  • Εμβαδόν 289 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
640 000 € 3878 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56316
  • Εμβαδόν 165 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
720 000 € 600 000 € 5000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56350
  • Εμβαδόν 120 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
620 000 € 4000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56627
  • Εμβαδόν 155 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
683 000 € 5464 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56731
  • Εμβαδόν 125 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
693 000 € 5456 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56732
  • Εμβαδόν 127 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο