Πωλείται - Επιχείρηση 736 μ² στη Λάρνακα

Ελλάδα Κύπρος Λάρνακα Λάρνακα - κέντρο
550 000 €
747 €/m²
Property 52679 photo 1
Property 52679 photo 2
Property 52679 photo 3
Property 52679 photo 4
Property 52679 photo 5

Χαρακτηριστικά

Περιγραφή

Πωλείται επιχείρηση έκτασης 736 τ.μ στη Λάρνακα. Η επιχείρηση έχει εσωτερική διαρρύθμιση.

Τοποθεσία