Πωλείται - Διαμέρισμα 68 μ² στην Αθήνα

Ελλάδα Αττική Κέντρο Αθήνας Ιστορικό Κέντρο
400 000 €
5882 €/m²
Property 52191 photo 1
Property 52191 photo 2
Property 52191 photo 3
Property 52191 photo 4
Property 52191 photo 5
Property 52191 photo 6
Property 52191 photo 7
Property 52191 photo 8
Property 52191 photo 9
Property 52191 photo 10
Property 52191 photo 11

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1965
  • Αριθμός δωματίων: 2
  • Τυπος θέρμανσης: ηλεκτρικό
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 5000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 31 χλμ

Υπηρεσίες

  • ανελκυστήρας

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 68 τ.μ στην Αθήνα. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον πρώτο όροφο και αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ. Το διαμέρισμα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Διαθέτει κλιματιστικό, τέντες, ανελκυστήρα, θέρμανση.

Το διαμέρισμα βρίσκεται στην περιοχή Μονασταρίκι.

Τοποθεσία