Property 52117 photo 1
Property 52117 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 12000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 25 χλμ

Πωλείται
350 000 € 2187 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35049
  • Εμβαδόν 160 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
320 000 € 1000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37930
  • Εμβαδόν 320 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 14000 m
Πωλείται
350 000 € 290 000 € 1342 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38693
  • Εμβαδόν 216 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
260 000 € 553 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38716
  • Εμβαδόν 470 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 11000 m
Πωλείται
350 000 € 397 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43646
  • Εμβαδόν 881 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 16000 m
Πωλείται
235 000 € 1556 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44214
  • Εμβαδόν 151 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
345 000 € 492 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46034
  • Εμβαδόν 700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 22000 m
Πωλείται
260 000 € 634 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52117
  • Εμβαδόν 410 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 12000 m
Πωλείται
340 000 € 2193 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56510
  • Εμβαδόν 155 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 280 m
Πωλείται
290 000 € 976 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56933
  • Εμβαδόν 297 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο