Πωλείται - Μονοκατοικία 190 μ² στην Κέρκυρα

Ελλάδα Νησιά Ιονίου Ν. Κέρκυρας Κέρκυρα Θινάλιο
180 000 €
947 €/m²
Property 51752 photo 1
Property 51752 photo 2
Property 51752 photo 3
Property 51752 photo 4
Property 51752 photo 5
Property 51752 photo 6
Property 51752 photo 7
Property 51752 photo 8
Property 51752 photo 9
Property 51752 photo 10
Property 51752 photo 11
Property 51752 photo 12
Property 51752 photo 13
Property 51752 photo 14
Property 51752 photo 15
Property 51752 photo 16
Property 51752 photo 17

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 2
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Επίπεδα: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 5000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 31 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 33 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται 2-όροφη μονοκατοικία έκτασης 190 τ.μ στην Κέρκυρα. Το ισόγειο αποτελείται από μία αποθήκη. Ο 1ος όροφος αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, μία κουζίνα, ένα ντούζ. Η μονοκατοικία έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Διαθέτει θέση στάθμευσης, κήπο.

Τοποθεσία