Πωλείται - Διώροφο διαμέρισμα 262 μ² στην Αθήνα

Ελλάδα Αττική Αθήνα - Νότια Προάστια Γλυφάδα
2 550 000 €
9733 €/m²
Property 49400 photo 1
Property 49400 photo 2
Property 49400 photo 3
Property 49400 photo 4
Property 49400 photo 5
Property 49400 photo 6
Property 49400 photo 7
Property 49400 photo 8
Property 49400 photo 9

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 2
  • Έτος κατασκευής: 2021
  • Αριθμός δωματίων: 5
  • Τυπος θέρμανσης: αέριο
  • Επίπεδα: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Απόσταση από θάλασσα: 900 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 23 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται διώροφο διαμέρισμα έκτασης 262 τ.μ στην Αθήνα. Το διώροφο διαμέρισμα αποτελείται από 2 επίπεδα. Ο 4ος όροφος αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλονοκουζίνα, ένα μπάνιο. Ο 5ος όροφος αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, 3 μπάνια, μία αποθήκη. Το διώροφο διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη.Διαθέτει έπιπλα, ηλιακό θερμοσίφωνα, τζάκι, κλιματιστικό, κήπο, ανελκυστήρα, γκαράζ, θέρμανση, συναγερμό, αποθήκη.

Τοποθεσία