700 000 €
2160 €/m²
Property 45268 photo 1
Property 45268 photo 2
Property 45268 photo 3
Property 45268 photo 4
Property 45268 photo 5
Property 45268 photo 6
Property 45268 photo 7
Property 45268 photo 8
Property 45268 photo 9
Property 45268 photo 10
Property 45268 photo 11
Property 45268 photo 12
Property 45268 photo 13
Property 45268 photo 14
Property 45268 photo 15
Property 45268 photo 16

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1995
  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 11000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 0,5 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 7 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • τζάκι
  • Αποθήκη
  • Γκαράζ

Περιγραφή

Πωλείται 1-όροφη βίλλα έκτασης 324 τ.μ στην Κρήτη. Η βίλλα αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, μία κουζίνα, ένα μπάνιο, μία αποθήκη. Η βίλα έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό.Διαθέτει έπιπλα, ηλιακό θερμοσίφωνα, τζάκι, κλιματιστικό, θέση στάθμευσης, κήπο, ψησταριά, γκαράζ, θέρμανση, αποθήκη.

Καθως το ακινητο ειναι χτισμενο σε επικλινες οικοπεδο προκυπτει οτι στον ημιώροφο υπαρχουν 2 αυτονομες διχωρες γκαρσονιερες και μια μεγαλη αποθηκη με μικρο εργαστηριο ξυλειας.Καθως το ακινητο ειναι χτισμενο σε επικλινες οικοπεδο προκυπτει οτι στον ημιώροφο υπαρχουν 2 αυτονομες διχωρες γκαρσονιερες και μια μεγαλη αποθηκη με μικρο εργαστηριο ξυλειας.

Τοποθεσία