επωληθη

Πωλείται - Διαμέρισμα 225 μ² στη Θεσσαλονίκη

Ελλάδα Θεσσαλονίκη Θεσσαλονίκη - Δήμος
Κατόπιν ζήτησης
Property 43740 photo 1
Property 43740 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Όροφος: 1 ος ορ.
  • Έτος κατασκευής: 1969
  • Χρονια κατασκευης : 2014
  • Τυπος θέρμανσης: αέριο
  • Απόσταση από θάλασσα: 700 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 11 χλμ

Υπηρεσίες

  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 225 τ.μ στη Θεσσαλονίκη. Το διαμέρισμα έχει πρόσοψη διπλής διάταξης. Διαθέτει έπιπλα, κλιματιστικό, θέρμανση, αποθήκη.

Το διαμέρισμα βρίσκεται στην περιοχή της Παλαιάς Παραλίας.

Πωλείται
470 000 € 5595 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61620
  • Εμβαδόν 84 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
650 000 € 6074 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61621
  • Εμβαδόν 107 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
370 000 € 6379 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61622
  • Εμβαδόν 58 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Ενοίκιαση
από 1 100 € 8 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61628
  • Εμβαδόν 135 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 61643
  • Εμβαδόν 20 m²
  • Αριθμός δωματίων 1
Πωλείται
515 000 € 6130 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61657
  • Εμβαδόν 84 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
700 000 € 6542 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61658
  • Εμβαδόν 107 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
1 200 000 € 8633 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61679
  • Εμβαδόν 139 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
1 200 000 € 8633 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61680
  • Εμβαδόν 139 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
1 350 000 € 9712 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61681
  • Εμβαδόν 139 m²
  • Αριθμός δωματίων 4

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο